Ręcznie robione ozdoby, akcesoria i dodatki wykonane z makramy. Makrama w każdym domu!

Makramy na zamówienie

Stwórz swoją własną makramę!

ozdoba z makramy leżąca obok kwiatów i kartki

Sznurownia to nie tylko sklep, to przede wszystkim pracownia rękodzieła. Zajmujemy się wytwarzaniem ozdób ze sznurka na specjalne zamówienie. Nasi klienci często, sugerując się makramami z naszej oferty, pytają nas o to czy stworzymy dla nich unikalną makramę, która będzie podobna do tych z naszego sklepu, jednak nie identyczną.

Dla nas to nie problem! Jesteśmy w stanie zrobić praktycznie dowolną ozdobę na ścianę, sufit czy na szafkę. Może być to lekko zmieniona makrama z naszej oferty lub zupełnie nowe rękodzieło.

Jeśli wpadła Ci w oko jakaś makrama ale nie możesz jej nigdzie kupić, napisz do nas, na pewno zrealizujemy taki projekt.

Zaufało już nam wielu klientów, dla których przygotowaliśmy spersonalizowane ozdoby według przekazanych wytycznych. Wystarczy, że wyślesz do nas inspirację w postaci zdjęć, opiszesz co dokładnie mielibyśmy dla Ciebie wykonać a my na pewno wspomożemy Cie naszym doświadczeniem oraz doradzimy jak dana ozdoba mogłaby wyglądać.

Masz pomysł na niepowtarzalną makramę? Wypełnij formularz!

Ta strona jest chroniona przez mechanizm reCAPTCHA. Korzystając z niej akceptujesz Politykę Prywatności oraz warunki Usługi Google.

facebook logo
Sznurownia.pl