Ręcznie robione ozdoby, akcesoria i dodatki wykonane z makramy. Makrama w każdym domu!

Zwrot i reklamacja

Zwrot

Warunki zwrotu

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zwrócić zakupione produkty, masz na to 14 dni od czasu ich dostarczenia. W tym czasie musimy otrzymać od Ciebie wypełniony formularz zwrotu do którego link znajdziesz poniżej.

Od tego prawa istnieje jednak wyjątek o którym musisz pamiętać. Jeśli produkt który zamawiasz będzie przygotowany specjalnie dla Ciebie, czyli wybierzesz np konfiguracje kolorów z których zrobimy dla Ciebie makramę, rozmiar czy ilość liści przyczepionych do patyczka – takiego zamówienia niestety nie możesz zwrócić, ponieważ zrobiliśmy je specjalnie na Twoje zamówienie i przyjmując je od Ciebie z powrotem ryzykujemy tym, że nikomu poza Tobą się ono nie spodoba i nie uda nam się go sprzedać ponownie.

Zwracany towar nie może być zniszczony i nosić żadnych śladów użytkowania. Dodatkowo musi posiadać wszystkie metki.

Pieniądze zwrócimy Ci w przeciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

 

Adres zwrotu

Zwracane produkty wyślij na adres:

Sznurownia

Kamil Falgowski

Pakosławska 46/22

51-126 Wrocław

Reklamacja

Warunki reklamacji

Jeśli zauważyłeś że z zamówionym produktem coś jest nie tak skontaktuj się z nami, pisząc na adres kontakt@sznurownia.pl w tytule wiadomości wpisując “Reklamacja”.

W wiadomości opisz w czym jest problem oraz załącz zdjęcia produktu z widocznym defektem oraz fakturę VAT wystawioną przez nas po zakupie. Dodatkowo do wiadomości załącz wypełniony formularz reklamacji, który znajdziesz niżej.

Na zareklamowanie kupionego produktu masz dwa lata od daty zakupu, przy czym ważne jest aby poinformować nas o wadzie maksymalnie dwa miesiące od jej odkrycia.

Twoją reklamacje rozpatrzymy w przeciągu 14 dni od jej otrzymania i poinformujemy Cie o decyzji drogą mailową. W wiadomości tej będą także instrukcję co do dalszych kroków.

facebook logo
Sznurownia.pl